Český svaz Rod hockey, o. s.

Šustáček vyhrál i Czech Open v Brně

DSC_0982Po vítězství v úvodním turnaji sezóny v Břeclavi se Ladislavu Šustáčkovi (SHL Brno) dařilo i při turnaji Czech Open v Brně. Vyhrál všech pět svých zápasů a slavil druhé letošní vítězství. Až počet nastřílených branek musel rozhodnout o druhém a třetím místě dvou oddílových spoluhráčů z týmu Senny-Oři. Šťastnější byl Karel Racek, který bral druhé místo. Jaromír Foltýn Sen. byl stejně jako v Břeclavi třetí. Čtvrté místo obsadil nejlepší ze zahraničních účastníků Luboš Kašický ze Slovenska. Kromě slovenských hráčů a hráček na Czech Open startovali také Poláci a Maďaři. Pohár WTHA družstev tak měl tentokrát reprezentativní zastoupení. Zvítězilo družstvo Slovensko „A“ v sestavě Luboš Kašický, Marián Chlebana, Damián Chlebana před Gunners Břeclav a Senny-Ory.

Český pohár pokračuje v pátek 24.března v Mostě a opět se jedná o turnaj kategorie „A“. Dalším turnajem zařazeným do mezinárodní WTHA Tour bude Slovakia Open 22.dubna v Trenčíně.

Aktualizace (11.03.17): Výsledky Czech Open a průběžné pořadí Českého poháru jsou k dispozici v kalendáři webu ČSRH , výsledky téhož turnaje pro mezinárodní WTHA Tour, průběžné pořadí Tour a výsledky Poháru WTHA družstev byly publikovány na webu WTHA

po 6. březen 2017

Podporují nás

Corrotech

Kalendář událostí

Pohár United Energy

ne 13. listopad 2022MOST SVČ

24 hodin stolního hokeje

pá 25. listopad 2022MOST SVČ

Fotogalerie

Most – Letní pohár SVČ Most

st 13. červenec 2022, 17 fotek

Pečky – Mistrovství ČR 2021

čt 18. listopad 2021, 8 fotek

Most – Letní pohár SVČ Most

st 14. červenec 2021, 20 fotek

RSS kanál aktualit, kalendáře událostí či fotogaleriíAdministrace – Vytvořil Dominik Fiala, 2012