Český svaz Rod hockey, o. s.

I v Trenčíně zvítězil Ladislav Šustáček

IMG_2856Tři starty a tři vítězné turnaje, taková je dosavadní bilance Ladislava Šustáčka (SHL Brno) v probíhajícím ročníku Českého poháru v táhlovém hokeji Chemoplast. Po turnajích v Břeclavi a v Brně triumfoval i na Slovakia Open v Trenčíně. V pořadí Českého poháru je ale až druhý po té, co vynechal turnaj v Mostě. V čele průběžného pořadí je Jaromír Foltýn Sen. (Senny-Oři). Ten se sice ani v Trenčíně nedočkal vítězného turnaje, skončil druhý, ale na všech čtyřech dosavadních turnajích byl vždy na medailových pozicích. Bronz ze Slovakia Open zůstal domácím díky Damiánu Chlebanovi. Zároveň si odnesl pohár pro nejlepšího juniora. Jeho sestra Angelina obsadila pěkné sedmé místo a tento výkon stačil na prvenství v kategorii žen. Výsledky a fotky jsou v kalendáři v kartě turnaje. Výsledky v mezinárodním formátu a průběžné pořadí WTHA Tour budou publikovány na webu WTHA.