Český svaz Rod hockey, o. s.

V Mostě překvapení na závěr sezóny

IMG_4701V rámci akce 24 hodin stolního hokeje se v SVČ Most odehrál také turnaj v táhlovém hokeji Chemoplast. V nevýrazné sezóně byl tento turnaj s 24 účastníky nejen z Mostu, ale i Prahy a Brna jednou ze světlejších událostí. A urodilo se zde také výsledkové překvapení, když favority zaskočil Jan Matuščín (SVČ Most). Další obsazení stupňů vítězů již bylo skoro tradiční. Druhý byl Lukáš Doležal a třetí Jaromír Foltýn Sen. Podívejte se na výsledky a fotky z akce.

Při celkově slabé účasti v letošním Českém poháru jednotlivců není mezi držiteli pohárových trofejí žádné překvapení. V kategorii získává svůj třetí pohár Karolína Sládková (Lejdýs Most), když se na nejvyšší příčku celoročního hodnocení vrací po roční přestávce. Stejně tak po roční přestávce je juniorským vítězem Lukáš Doležal (Black Sharks Most), celkově se jedná o jeho čtvrtou trofej. Počtvrté v řadě a popáté celkově vítězí v kategorii mužů Jaromír Foltýn Sen. (Seny-Oři).

Kdo se bude radovat z mistrovských titulů zjistíme v neděli 9. prosince v říčanském hotelu Pratol. Soutěže jednotlivců jsou přístupné hráčům a hráčkám, kteří se kvalifikovali prostřednictvím Českého poháru. Do soutěže družstev je možné se volně přihlásit. Partnery mistrovství ČR jsou OZP a hotel Pratol.

út 16. říjen 2018

Podporují nás

Corrotech

Kalendář událostí

Pohár 15.ZŠ Most – rodinný turnaj

út 19. říjen 2021MOST 15. ZŠ

24 hodin stolního hokeje

pá 12. listopad 2021MOST SVČ

Mistrovství České republiky 2021

st 17. listopad 2021PEČKY

Fotogalerie

Most – Letní pohár SVČ Most

st 14. červenec 2021, 20 fotek

Pečky – Posvícenský pohár

po 28. září 2020, 19 fotek

Most – Letní pohár SVČ Most

st 15. červenec 2020, 19 fotek

RSS kanál aktualit, kalendáře událostí či fotogaleriíAdministrace – Vytvořil Dominik Fiala, 2012