Český svaz Rod hockey, o. s.

Marián Chlebana vyhrál Czech Open, Slováci v čele WTHA Tour

Špičkoví stolní hokejisté obsadili o víkendu boskovický zimní stadion. Při Czech Open, jedné z nejvýznamnějších akcí sezóny, dostali v sobotu slovo vyznavači billiard-hockeye šprtce. V neděli přišel na řadu air-hockey a také táhlový hokej Chemoplast.

V mezinárodním podání se chemoplastové soutěže v poslední době stávají doménou našich východních sousedů. Slovenské výpravě sice v Boskovicích chyběla jednička Marek Vrablic, zcela ji ale zastoupil Marián Chlebana. Trenčínský hráč vyhrál suverénně s bilancí 6-0-0 před brněnskou dvojicí Truhlář, Juchelka. Po vítězném Czech Open se Marián Chlebana ujal vedení v mužské kategorii WTHA Tour. Na čele juniorské kategorie je dokonce slovenský dvojblok Marek Vrablic, Samuel Chlebana. Mezi ženami drží díky dobrému výsledku na Russia Open i nadále první příčku Ruska Irina Belavina, specialistka na jiný táhlový hokej, Stigu.

Čtveřice stigových specialistů oživila i startovní listinu Czech Open a díky Anetě Jackowské (Č.Budějovice) odvezla z Boskovic také jednu z připravených trofejí.

Turnaj Czech Open zamíchal také průběžným pořadím Českého poháru jednotlivců. Byl totiž třetím a zároveň posledním letošním turnajem kategorie „A“. Kompletní výsledky včetně aktuálního pořadí najdete v rubrice SOUTĚŽE, doplněna byla také fotogalerie z akce.

Hlavními partnery Czech Open byli Jihomoravský kraj a město Boskovice.

po 15. červenec 2013

Podporují nás

Corrotech

Kalendář událostí

Posvícenský pohár

po 28. září 2020PEČKY ZUŠ

Informace

Světový pohár 2020 (jednotlivci)

so 31. říjen 2020MODŘICE

Informace

Světový pohár 2020 (družstva)

ne 1. listopad 2020MODŘICE

Informace

Fotogalerie

Most – Letní pohár SVČ Most

st 15. červenec 2020, 19 fotek

Most – Pohár 15.ZŠ Most

út 11. únor 2020, 6 fotek

Most – 24 hodin stolního hokeje

pá 15. listopad 2019, 11 fotek

RSS kanál aktualit, kalendáře událostí či fotogaleriíAdministrace – Vytvořil Dominik Fiala, 2012