Český svaz Rod hockey, o. s.

Marián Chlebana vyhrál Czech Open, Slováci v čele WTHA Tour

Špičkoví stolní hokejisté obsadili o víkendu boskovický zimní stadion. Při Czech Open, jedné z nejvýznamnějších akcí sezóny, dostali v sobotu slovo vyznavači billiard-hockeye šprtce. V neděli přišel na řadu air-hockey a také táhlový hokej Chemoplast.

V mezinárodním podání se chemoplastové soutěže v poslední době stávají doménou našich východních sousedů. Slovenské výpravě sice v Boskovicích chyběla jednička Marek Vrablic, zcela ji ale zastoupil Marián Chlebana. Trenčínský hráč vyhrál suverénně s bilancí 6-0-0 před brněnskou dvojicí Truhlář, Juchelka. Po vítězném Czech Open se Marián Chlebana ujal vedení v mužské kategorii WTHA Tour. Na čele juniorské kategorie je dokonce slovenský dvojblok Marek Vrablic, Samuel Chlebana. Mezi ženami drží díky dobrému výsledku na Russia Open i nadále první příčku Ruska Irina Belavina, specialistka na jiný táhlový hokej, Stigu.

Čtveřice stigových specialistů oživila i startovní listinu Czech Open a díky Anetě Jackowské (Č.Budějovice) odvezla z Boskovic také jednu z připravených trofejí.

Turnaj Czech Open zamíchal také průběžným pořadím Českého poháru jednotlivců. Byl totiž třetím a zároveň posledním letošním turnajem kategorie „A“. Kompletní výsledky včetně aktuálního pořadí najdete v rubrice SOUTĚŽE, doplněna byla také fotogalerie z akce.

Hlavními partnery Czech Open byli Jihomoravský kraj a město Boskovice.

po 15. červenec 2013

Podporují nás

Corrotech

Fotogalerie

Pečky – Mistrovství ČR 2022

pá 6. leden 2023, 17 fotek

Most – 24 hodin stolního hokeje

pá 25. listopad 2022, 22 fotek

Most – Pohár United Energy

ne 13. listopad 2022, 11 fotek

RSS kanál aktualit, kalendáře událostí či fotogaleriíAdministrace – Vytvořil Dominik Fiala, 2012